Zapraszamy do współpracy!

Firma „DOMINO-MIX” powstała na początku 1998 roku. Właściciel Pan Jerzy Czernecki wykorzystał swoje doświadczenia z pracy za granicą  i założył własną firmę. Od początku działalności zakład zajmował się produkcją i montażem schodów stopniowo rozszerzając swoją ofertę o nowe wzory, podążając  za najnowszymi trendami w budownictwie.

Firma dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym i dobrze wykwalifikowaną załogą co pozwala wykonywać schody o najbardziej  skomplikowanych  kształtach i przeznaczeniu, z drewna europejskiego jak również z egzotycznych gatunków, do wewnątrz i na zewnątrz budynków, na konstrukcjach drewnianych, metalowych oraz okładzinowe na beton. Schody DOMINO-MIX  mogą być wykonane w technologii tzw. schodów policzkowych, grzebieniowych, skręcanych na tulejach, bezwangowych - mocowanych bezpośrednio do ścian itp. Zdobyte doświadczenie oraz  współpraca  z projektantami daje nowe możliwości  i pozwala wprowadzać ciekawe, oryginalne elementy w wykonywanych  wyrobach łącząc drewno ze stalą, szkłem, glazurą czy kamieniem. Dobry kontakt z klientem, jego uwagi i sugestie są cenne przy doborze najbardziej optymalnych rozwiązań dopasowanych do charakteru wnętrza. Ostatecznym produktem są wyjątkowe, niepowtarzalne schody spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Schody DOMINO-MIX projektowane są komputerowo,  pomaga  to  dostosować kształt i wymiary schodów do przeznaczonego miejsca a wizualizacja komputerowa przybliża końcowy wygląd wyrobu.

Schody  w zależności od potrzeb klienta wykańczane są poprzez lakierowanie, olejowanie, woskowanie stosując wysokiej klasy produkty renomowanych marek: Beckers, Bona, Levis….. Korzystamy z materiałów montażowych i pomocniczych uznanych firm: Fischer,Wurth, Kleiberit, Berner, Spax….. Znaczna część wykonanych schodów znalazła uznanie u odbiorców z Austrii i Niemiec. „DOMINO-MIX” to solidna i dobrze zorganizowana firma stawiająca  zdecydowany nacisk na jakość wyrobu dbająca o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów.